www.urban.forumer.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Aici Gasesti Totul !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Daddy Day Camp [Comedie/Familie]

In jos 
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 207
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 32
Localizare : petrosani

Daddy Day Camp [Comedie/Familie] Empty
MesajSubiect: Daddy Day Camp [Comedie/Familie]   Daddy Day Camp [Comedie/Familie] I_icon_minitimeVin Ian 09, 2009 2:45 am

Un film de comedie care mie mi-a placut...si la care m-am uitat cu placere sper sa va placa si voua !!!

Daddy Day Camp [Comedie/Familie] Daddydaycamp26647988co4 Daddy Day Camp [Comedie/Familie] Daddydaycamp266479766rr7


Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=-6nX9aq5zWA

Distributie:

Cuba Gooding Jr.
Charlie Hinton
Lochlyn Munro
Lance Warner
Richard Gant
Col. Buck Hinton
Tamala Jones
Kim Hinton
Paul Rae
Phil Ryerson
Josh McLerran
Dale
Spencir Bridges
Ben Hinton


Cod:


                Scurta descriere:


Haioasa urmare a succesului "Daddy Day Care" ii gaseste pe taticii Charlie Hinton si Phil Ryerson (Cuba Gooding Jr., Paul Rae) intr-o noua aventura cand preiau conducerea unei tabere de vara. Nestiind nimic despre natura, o cladire parasita si un grup de excursionisti nebuni, nu dureaza mult pana ce lucrurile scapa de sub control. Confruntandu0se cu iminenta inchideri si refuzand inrolarea, Charlie este fortat sa-l sune pe tatal sau, colonelul Buck Hinton (Richard Gant) sa-l ajute sa puna tabara pe picioare si sa-i invete pe toti despre lucrul in echipa, perseverenta si puterea iertarii.
Sus In jos
 
Daddy Day Camp [Comedie/Familie]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» college-[comedie]
» the mask 2- [comedie]
» love for sale - [comedie]
» Accepted [comedie cu adolescenti]
» Ratatouille-[comedie /animatie]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.urban.forumer.ro :: Divertisment :: filme-
Mergi direct la: