www.urban.forumer.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Aici Gasesti Totul !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ac3LaSii
Admin
Admin
Ac3LaSii


Mesaje : 99
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 32

Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Empty
MesajSubiect: Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro   Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro I_icon_minitimeMier Ian 07, 2009 11:27 am

model de cerere pt admin:......




nume: Ac3LaSii
varsta: 17
anul si data nasteri: 02.08.1991
joc pe server de: ------------
vreau admin pt ca :------------



Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Tagwg3
Sus In jos
https://urban.forum.st
nTz

nTz


Mesaje : 4
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 31

Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro   Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro I_icon_minitimeSam Ian 10, 2009 11:51 pm

nume: nTz
varsta: 16
anul si data nasteri: 03.09.1992
joc pe server de: cand s`a deschis
vreau admin pt ca : le am cu comenzile:>Wink
Sus In jos
Ac3LaSii
Admin
Admin
Ac3LaSii


Mesaje : 99
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 32

Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro   Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro I_icon_minitimeDum Ian 11, 2009 12:37 pm

nTz cererea pt admin a fost acceptata...... bafta pe srv
Sus In jos
https://urban.forum.st
*HL*Timu




Mesaje : 2
Data de înscriere : 14/01/2009

Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro   Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro I_icon_minitimeMier Ian 14, 2009 7:37 am

Nume : Timus Ionut
Varsta : 13 ani
Data : 28.08.1995
Cs nick : *HL*Timu
Joc pe server pentru ca : este un server foarte mijto .. pana acum am gasit numai cantaristi buni .. cu care pot juca .. am un lag foarte mic .. si sunt sigur si alti prieteni de ai mei sunt de acord cu mine .. Razz . Joc pe svr asta cam de 2 zile
Motivul : Ma pricep sa dau orice ..ban,banip,ban permanent,kick,llama,gag,vote map, vot cu da sau nu , slay,slap .... si lista poate continu .. in primul rand nu vreau sa vad vrun codat sau vrun pui de smecher .. daca nu esti un slot macar nu te baga in seama ..
Sus In jos
Ac3LaSii
Admin
Admin
Ac3LaSii


Mesaje : 99
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 32

Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro   Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro I_icon_minitimeMier Ian 14, 2009 12:33 pm

*HL*Timu sa te mai vad pe server si sa aduci playeri pe srv cat si pe forum si sa contribui la ridicarea forumului cat si a srv si mai vb..... ork ia id meu: acelasii_yo
Sus In jos
https://urban.forum.st
Continut sponsorizat





Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro   Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admine Headshot.Pgl-Zone.Ro
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.urban.forumer.ro :: Server Counter Strike :: headshot-zone.malware-site.www-
Mergi direct la: