www.urban.forumer.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Aici Gasesti Totul !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 [Price of Persia 3 - The Two Thrones][Aventura-Rpg]

In jos 
AutorMesaj
Angel

Angel


Mesaje : 207
Data de înscriere : 07/01/2009
Varsta : 32
Localizare : petrosani

[Price of Persia 3 - The Two Thrones][Aventura-Rpg] Empty
MesajSubiect: [Price of Persia 3 - The Two Thrones][Aventura-Rpg]   [Price of Persia 3 - The Two Thrones][Aventura-Rpg] I_icon_minitimeDum Ian 11, 2009 4:18 pm

Arrow Descriere:Prinţul din Persia, un luptător experimentat, se întoarce din Insula Timpului în Babylon împreună cu iubita sa, Kaileena. În loc de pacea de care avea nevoie, îşi găseşte pământul natal distrus de război şi împărăţia întoarsă împotriva sa. Prinţul este capturat rapid şi Kaileena este forţată să se sacrifice şi să dezlănţuiască Nisipul Timpului (Sands of Time) pentru a-l salva. Aruncat în străzi şi vânat precum un fugar, Prinţul descoperă că luptele din trecut au dat naştere unui Prinţ Întunecat, al cărui spirit începe, treptat, să pună stăpânire pe el. Caracteristici: - Joacă şi stăpâneşte două personaje diferite: mânuieşte puterile şi armele celor doi luptători experimentaţi, cu diferite stiluri de luptă, atitudini şi trecuturi. - Alege-ţi modul de a lupta: Stăpâneşte sistemul îmbunătăţit de Luptă Liberă şi distruge-ţi inamicii în felul tău; sugrumă-i de la depărtare cu mortalul Daggertail; sau surprinde-i cu lovituri fatale rapide, folosind noua artă a furişatului. Decizia îţi aparţine. - Luptă liber prin Babylon: Domină-ţi inamicii pe acoperişuri periculoase, evită-i pe străzi haotice şi atacă-ţi duşmanii prin ambuscadă pe coridoare întunecate. - Ia parte la povestea dramatică: Fii părtaş la o profunzime nemaiîntâlnită, luptându-te printr-o aventură plină de adrenalină, tensiune şi descoperiri. - Manipulează timpul pentru a-ţi surprinde inamicii: Execută atacuri puternice împotriva unei armate întregi prin încetinirea sau derularea timpului, sau surprinde-i prin folosirea unor puteri complet noi ale Nisipului Timpului. - Cunoaşte un mod de joc incitant: fidel seriei Prince of Persia, jocul oferă o gamă largă de lupte în care trebuie să te foloseşti de agilitate şi puzzle-uri care depind de desfăşurarea acţiunii - toate combinate cu măiestrie pentru o experienţa de joc nemaivazută.




[Download Torrent] ==> [Click Here]
Aveti Nevoie de DirectX 9.0
Eu am terminat acest joc si credeti-ma ... joc ca acesta atat de frumos si aventuratic n`am vazut in viatza mea!
Sus In jos
 
[Price of Persia 3 - The Two Thrones][Aventura-Rpg]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
www.urban.forumer.ro :: Torente :: Torente Games-
Mergi direct la: